Nejmladší minižáci U11 - OP

2012-04-01 09:14:48
DSCN0541 kopie.jpgBK Krnov - TJ Gymnázium Hladnov 51:38 (15:4, 27:21, 38:32)
BK Krnov - TJ Gymnázium Hladnov 56:40 (23:2, 31:18, 47:27)

Hosté přijeli v oslabené sestavě s 10 hráči,když své opory nechávají obehrát ve vyšší kategorii U12. Naopak my jsme se mohli představit domácím fanouškům konečně téměř v plné síle a na výkonu týmu to bylo znát.
V prvním zápase jsme získali náskok v první čtvrtině, ale druhá pětka nedokázala ubránit nejlepšího hráče soupeře. Ten jeho zásluhou snížil na rozdíl tří bodů (17:14). Ale po oddychovém čase jsme změnili obranu. Oporu soupeře jsme bránili po celém hřišti a výsledek se dostavil. Výhru jsme tentokrát získali dobrou obranou ve druhé půli, i když se nám už tradičně zranila opora druhé pětice (vyvrtnutý kotník).
Druhý zápas jsme nezačali zrovna skvěle. Hosté pozměnili složení útočných pětic a tak nám dělal opět nejlepší hráč potíže. Hlavně v obraně jsme schytali spoustu faulů. Ale naštěstí soupeřovi hráči z 8 trestných hodů dali jen dva. Po vyrovnaných pěti minutách jsme nasadili k trháku a poslední tři minuty vyhráli 15:0. Dobrý počin do rozběhnutého zápasu ale nepotvrdila druhá pětice. Ta svoji část hry prohrála 8:16 a tak opět museli rozhodovat hráči první pětky. Ti se svého úkolu zhostili velmi dobře a opět zvýšil náš náskok na dvacet bodů. Do poslední čtvrtiny jsme nastoupili s cílem udržet vedení a to se nám podařilo, i když jsme čtvrtinu opět prohráli 9:13.
Kluky je potřeba pochválit za bojovnost a snahu v obraně, která nám tentokrát přinesla dvě nečekané výhry.