Kadeti U17 - OP

2012-04-14 18:39:33
14.04.2012 TJ Gymnázium Hladnov - BK Krnov U19 61:42 (10:13, 19:19, 44:30)
Sestava:Vidlička Adam 16bodů (trojky: 1, TH: 5/6, fauly: 3), Siegfried Jiří 5bodů (trojky: 1, TH: 0/0, fauly: 1), Stanovský Pavel 5bodů (trojky: 0, TH: 1/2, fauly: 2), Filip Daniel 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Ticháček Lukáš 4bodů (trojky: 0, TH: 0/1, fauly: 4), Kukla Ondřej 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Vaščák Marek 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Durišík Jiří 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 3), Krupinský Jaroslav 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Chudoba Miroslav 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Zápalka Tomáš 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0)
Utkání předních celků tabulky přineslo velmi zajímavý a bojovný basketbal. Opět jsme postrádali klíčového rozehrávače Adama Rumiana, kterého však zastoupil tentokrát další Adam - Vidlička. Zápas jsme dobře začali. Základní pětice : Vidlička, Stanovský,Kukla, Filip a Ticháček nepustila domácí střelce k ničemu a tak první body dal soupeř až v 5. minutě. To jsme ale vedli 3:0 po šestkách Vidličky a Stanovského. Pak se domácí vzchopili a šňůrou 8:0 strhli vedení na svou stranu. Ale závěrečné minuty čtvrtiny byly opět v naší režii. Vidlička ze šestek, trojka střídajícího Siegfrieda a koš Durišíka znamenal vedení pro nás 13:8. Ještě ve druhé čtvrtině jsme domácí hodně trápili. V 16. minutě jsme vedli 19:15, ale pak nás postihl velký sřelecký výpadek,čehož protivník využil a srovnal do poločasu na 19:19. Tak málo bodů do poločasu, to se jen tak hned nevidí. Ale byl to souboj spíše obran než útoků. Začátek druhé půle se nám opět vyvedl. Koš Vaščáka a trojka Vidličky a rázem jsme vedli 24:19. A to už probíhala 24.minuta. Pak jsme si opět vybrali horší chvilku. Hladnov vedl 29:28, ale od 26.mimuty jsme se nedokázali proti jeho obraně prosadit. Do konce třetí čtvrtiny navýšili rozjetí domácí své vedení na 44:28!!! Pak jsme se sice dostali opět do hry, když ve 36.minutě byl stav 40:49, ale závěr opanoval mnohem lepší soupeř. Zápas tak dopadl podobně jako v Krnově, kde jsme také dlouhou dobu vedli, ale zápas jsme nedokázali dovést do vítězného konce.