Kadeti U17 - OP

2012-04-14 18:46:56
14.04.2012 TJ Gymnázium Hladnov - BK Krnov U19 54:61 (16:15, 27:33, 38:42)
Sestava:Vidlička Adam 21bodů (trojky: 4, TH: 3/11, fauly: 1), Siegfried Jiří 9bodů (trojky: 0, TH: 3/4, fauly: 0), Kukla Ondřej 6bodů (trojky: 0, TH: 0/1, fauly: 4), Ticháček Lukáš 6bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 5), Stanovský Pavel 5bodů (trojky: 0, TH: 1/5, fauly: 4), Vaščák Marek 5bodů (trojky: 0, TH: 1/3, fauly: 0), Durišík Jiří 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Filip Daniel 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Zápalka Tomáš 1bodů (trojky: 0, TH: 1/2, fauly: 3), Krupinský Jaroslav 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Chudoba Miroslav 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0)
Odvetný zápas měl teoreticky probíhat podle domácích not, když první zápas jasně ovládli a měli tedy psychicky navrch. Ale na hřišti to vypadalo trochu jinak než si Hladnovští představovali. Byli jsme aktivnější ve hře do koše a i když jsme opět neproměňovali trestné hody, drželi jsme se soupeři na dostřel. Také nám opět vyšel úvod druhé čtvrtky, kdy jsme se ujali vedení 25:19. A tento náskok jsme si slušnou hrou udrželi až do poločasu. Třetí čtvrtina byla sice z naší strany střelecky slabší, ale dařilo se nám udržet domácí od našeho koše. A sami jsme občas své střelecké šance proměnili (Vidlička - 2 trojky). A svůj taktický výkon jsme vystupňovali v poslední čtvrtině, kdy jsme unavené domácí k ničemu nepustili. I když naše vedení mohlo být ještě vyšší, když jsme měli šestky 14/5. Naštěstí pro nás, domácí naší slabší produktivitu nedokázali potrestat. A tak se opakoval scénář z prvních zápasů v Krnově. Opět jsme vyhráli druhý zápas. Upevnili jsme si tak druhé místo v tabulce za celkem Snakesu Ostrava.