Muži - OP

2012-09-23 18:39:41
14.09.2012 POSKI Ostrava - BK Krnov Muži 74:47 (17:15, 36:22, 52:32)
Sestava:Koudelka Michal 14bodů (trojky: 0, TH: 2/4, fauly: 3), Velčovský Jan 14bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 3), Smička Matěj 11bodů (trojky: 0, TH: 5/6, fauly: 3), Blejchař Jan 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Čarnecký Marian 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Ticháček Lukáš 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Hrabovský Martin 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Janovský Václav 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 4), Kopecký Štěpán 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1)
V sezóně 2012/2013 jsme opět tým velmi omladili, když se budou postupně zapracovávat junioři Ticháček, P.Stanovský a A.Rumian. Když k tomu připočteme 19-ti leté Mokráše, Kopeckého a Pavlíka, jde o značné omlazení týmu. Ten se bude postupně sehrávat, ale bohužel naším největším nedostatkem jsou tréninky. Hráči se sjíždějí na zápasy z různých koutů naší republiky, kde studují VŠ či pracují. A tak se sejdeme většinou jen na zápasech. Ale jiné to u nás asi nebude...
Podle vyjádření asistenta trenéra M.Hrabovského jsme se soupeřem drželi krok jen v době, kdy byli na hřišti zkušenější hráči. To bylo po celou první čtvrtinu. Po vystřídání se naše hra rozpadla a soupeř toho náležitě využil. Druhou fázi jsme prohráli 19:7 a o osudu zápasu bylo prakticky rozhodnuto. Soupeř nám navíc utekl bodově i po přestávce, kdy byl stav ve 24.minutě 47:24. V zápase se nám nedařilo střelecky. V našem středu jsme našli jen tři hráče,kteří dali 10 a více bodů. A to bylo na výhru opravdu málo.