Kadeti U17 - OP

2012-09-24 08:47:44
22.09.2012 BK Krnov U19 - BO TJ Hlučín 82:44 (21:14, 35:23, 63:29)
Sestava:Vaščák Marek 18bodů (trojky: 0, TH: 2/2, fauly: 3), Kukla Ondřej 14bodů (trojky: 0, TH: 2/3, fauly: 1), Durišík Jiří 12bodů (trojky: 2, TH: 0/0, fauly: 1), Gazdík Adam 10bodů (trojky: 0, TH: 0/1, fauly: 2), Vidlička Adam 9bodů (trojky: 2, TH: 3/4, fauly: 2), Siegfried Jiří 6bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Filip Daniel 6bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Chudoba Miroslav 3bodů (trojky: 1, TH: 0/0, fauly: 1), Krupinský Jaroslav 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Klíma Richard 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 3), Dratnal Martin 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Zápalka Tomáš 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1)
Po přípravě s ligovou Opavou (1 porážka, 1 výhra)se domácím příznivcům představil v mistrovských zápasech i tým kadetů U17. Po odchodu opor Rumiana, P.Stanovského a L.Ticháčka do mužů se družstvo bude opírat o výkony rozehrávače A.Vidličky,křídel Durišíka a Kukly (hostuje z Opavy) či pivoty Vaščáka a Gazdíka. A právě tito hráči dotáhli domácí k první výhře v novém ročníku OP. Sice se nerodila lehce, když hosté zlobili především v první čtvrtině. Ale po poločase se protivník zcela položil. Na jeho koš se valil jeden útok za druhým a výsledkem byla šňůra 24:0 během prvních 7 minut druhé půle.O osudu zápasu tak bylo rozhoduto a závěr se už dohrával jen z povinnosti.