Kadeti U17 - OP

2012-09-24 08:58:50
22.09.2012 BK Krnov U19 - BO TJ Hlučín 83:38 (17:13, 38:24, 56:31)
Sestava:Vaščák Marek 25bodů (trojky: 0, TH: 3/6, fauly: 1), Durišík Jiří 16bodů (trojky: 2, TH: 0/2, fauly: 4), Kukla Ondřej 12bodů (trojky: 0, TH: 0/1, fauly: 1), Gazdík Adam 6bodů (trojky: 0, TH: 2/2, fauly: 1), Siegfried Jiří 6bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Zápalka Tomáš 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Vidlička Adam 4bodů (trojky: 0, TH: 2/2, fauly: 3), Filip Daniel 4bodů (trojky: 0, TH: 0/2, fauly: 0), Chudoba Miroslav 4bodů (trojky: 0, TH: 2/3, fauly: 0), Klíma Richard 2bodů (trojky: 0, TH: 0/2, fauly: 0), Krupinský Jaroslav 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Dratnal Martin 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0)
Druhý zápas měl téměř podobný průběh jako předchozí duel obou soupeřů. Především v první čtvrtině byl zápas celkem vyrovnaný a hosté se drželi ještě dalších 7 minut druhé desetiminutovky (24:22 v 17.minutě). Ale závěr čtvrtiny vyšel mnohem lépe našemu týmu a průběžným skóre 14:2 jsme si vybudovali rozhodující náskok. A druhá půle už probíhala scela v naší režii. Hosté odpadli a tak i přes častá střídání hráčů se rozdíl skóre neustále navyšoval. Opět jsme se mohli spolehnout na střeleckou "potenci" pivota Vaščáka (25) a křídel Durišíka s Kuklou. Vykročení do nové sezóny se mužstvu vydařilo a získalo zaslouženě první 4 body do tabulky OP.