Starší minižáci U13 - OP

2012-09-24 10:10:51
23.09.2012 TJ Sokol Karviná - BK Krnov U17 48:76 (24:11, 36:30, 44:54)
Sestava:Kortiš Vojtěch 24bodů (trojky: 0, TH: 0/1, fauly: 1), Vidlička Vojtěch 17bodů (trojky: 0, TH: 3/6, fauly: 3), Choma Daniel 9bodů (trojky: 0, TH: 1/4, fauly: 1), Suchánek Michal 7bodů (trojky: 0, TH: 1/4, fauly: 2), Sysala Matyáš 6bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Choma Jakub 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Sukup Petr 4bodů (trojky: 0, TH: 0/2, fauly: 2), Zezula David 3bodů (trojky: 0, TH: 1/2, fauly: 1), Čepek Richard 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Santarius Ivo 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Mareš Lukáš 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1)
DSCN1304 kopie.jpgDo odvetného zápasu jsme nastoupili s úplně jinou taktikou. Rozhodli jsme se, že dáme mnohem větší příležitost všem hráčům a tak jsme hráli postaru na dvě pětice. A ta první, která měla být zkušenější začala opravdu špatně. Během dvou minut jsme prohrávali 10:2 a navíc měl Piškot už dva fauly. A v 5. minutě to bylo pomalu na ručník. Domácí vedli 22:4 a my museli střídat Piškota pro tři fauly. Ale střídat se rozhodl i domácí trenér a poslal na hřiště slabší pětku. A tam jsme znovu chytili. Dali jsme pár lehčích košů a snížili na rozdíl 13 bodů. A druhá pětka už se soupeřem bojovala mnohem lépe. Sice jsme proti silnější pětce domácích ztratili, ale naopak jsme získali proti jejich slabším spoluhráčům, kdy ze stavu 36:22 jsme se dostali na 36:30. A třetí čtvrtina zápas prakticky rozhodla. Obranu "obra" soupeře dostal na starost Vojta Kortiš a vedl si při ní mnohem lépe. Jeho protihráč se hodně nadřel pro uvolnění pro přihrávku a v závěru už zcela fyzicky odpadl. A s ním i kompletně celé družstvo. My jsme měli najednou více elánu a snahy po vítězství a navíc se nám dařilo i ve střelbě. Výhra o téměř 30 bodů je pro nás milým překvapením, ale tentokrát jsme si ji svou hrou zasloužili.