Starší minižáci U13 - OP

2012-10-15 12:37:32
12.10.2012 BK Příbor - BK Krnov U17 90:31 (21:8, 48:20, 65:28)
Sestava:Kortiš Vojtěch 15bodů (trojky: 0, TH: 3/5, fauly: 3), Vidlička Vojtěch 14bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 5), Pavlík Vojtěch 1bodů (trojky: 0, TH: 1/2, fauly: 1), Suchánek Michal 1bodů (trojky: 0, TH: 1/2, fauly: 3), Vrbický Jakub 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Čepek Richard 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Kopecký Jan 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Sukup Petr 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Mareš Lukáš 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0)
První předehrávaný zápas s Příborem se nám vůbec nepovedl. Vzhledem k tomu, že hráči U11 hráli v neděli svoje mistrovské zápasy, odehráli jsme v Příboře utkání bez nich. A navíc nám pro nemoc či jiné povinnosti chyběli další borci. A tak jsme nedali dohromady ani dvě pětky, bylo nás jen 9. Ale to nás neomlouvá. Už na začátku jsme prohrávali, aniž utkání vůbec začalo. Kluci šli totiž na palubovku s tím,že jsme loni na tomto hřišti dostali pořádnou nakládačku. A měli to neustále v hlavách. Prvních pět minut jsme nepředvedli vůbec nic. Ztráty míčů, chyby v rozehrávce a zakončení nulové. Teprve pak to vzal na sebe Vojta Kortiš a konečně prolomil naši střeleckou "smůlu". Byl pak jedniným hráčem, který se dokázal ve čtvrtině trefit. A ve stejném výkonu jsme pokračovali i nadále. Domácí nás převyšovali ve všech směrech. Byli rychlejší, bojovnější a hlavně byli mnohem efektivnější v útoku. Zatímco my se na každý koš nadřeme, soupeř nám dával body úplně lehce, někdy téměř zadarmo. Naše obrana byla někde na výletě... Nejhorší výkon jsme podali v poslední čtvrtině, kterou jsme prohráli ostudně 25:3. Což o to, můžeme prohrát s lepším soupeřem, který spolu hraje mnohem déle než my. Ale musíme na hřišti odevzdat vše na co máme, A to jsme tentokrát neudělali. A proto jsme dostali tak napráskáno...