Kadeti U17 - OP

2012-10-16 08:03:44
12.10.2012 BK Krnov U19 - BK Snakes Ostrava 52:80 (14:20, 20:46, 38:66)
Sestava:Filip Daniel 14bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Siegfried Jiří 12bodů (trojky: 0, TH: 4/4, fauly: 1), Krupinský Jaroslav 8bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Gazdík Adam 8bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Klíma Richard 6bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Chudoba Miroslav 4bodů (trojky: 1, TH: 1/2, fauly: 4), Mezírka Mikuláš 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Dratnal Martin 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Stanovský Jakub 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Ticháček Tomáš 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Zápalka Tomáš 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0)
Do zápasu se Snakesem nastupoval tým značně oslaben o hráče základní pětky. V tomto termínu hrála své zápasy i ligová Opava a tak trenér Opršal uvolnil dva své pilíře Vidličku a Vaščáka a ze stejného důvodu pochopitelně chyběl i hostující hráč z Opavy Kukla. A aby toho nebylo málo, nehrál nemocný střelec Durišík. Navíc hned na začátku se zranil další hráč základu : pivot Zápalka. Takže suma sumárum, v konečné fázi chyběla celá základní pětka. A na hře našeho týmu se to pochopitelně dost citelně projevilo. Ještě v první čtvrtině jsme drželi krok, když se prosadili Gazdík, Siegfried a Chudoba, ale pak se naše skóre na dlouhou dobu zadrhlo. Druhou čtvrtinu jsme prohráli 6:26 a o osudu zápasu bylo rozhodnuto.