Kadeti U17 - OP

2012-10-29 09:58:15
27.10.2012 BK Krnov U19 - TJ TŽ Třinec 46:40 (12:13, 24:24, 34:31)
Sestava:Kukla Ondřej 14bodů (trojky: 0, TH: 2/4, fauly: 0), Gazdík Adam 14bodů (trojky: 0, TH: 0/2, fauly: 1), Siegfried Jiří 9bodů (trojky: 1, TH: 0/0, fauly: 2), Filip Daniel 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Krupinský Jaroslav 3bodů (trojky: 0, TH: 1/2, fauly: 0), Stanovský Jakub 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Chudoba Miroslav 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Klíma Richard 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Mezírka Mikuláš 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Dratnal Martin 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Vidlička Adam 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1)
DSCN1431 kopie.jpgSoupeř z Třince se dostavil s pouhými pěti hráči a měl být pro naše družstvo snadným soustem. Také i proto, že se jednalo o hráče, kteří toho ještě moc neodehráli a nemají tudíž tolik herních zkušeností jako náš tým. Ovšem opak byl pravdou. My jsme sice nastoupili bez tří borců základní pětky Vaščáka, Zápalky a Durišíka, ale to nemělo být problémem. Vždyť na naší straně hráli borci, kteří startují v lize kadetů a jejich herní kvalita měla být na úplně jiné úrovni než soupeřova. Hosté však dali do hry více bojovnosti, elánu a slabší techniku nahrazovali nadšením a radostí ze hry. To náš tým zahrál hluboko pod své možnosti. Individuální chyby jak v obraně, tak i v útoku, dávaly neustále nové a nové možnosti pro hostující tým. Změnu nepřinesla ani presinková obrana po celém hřišti, kdy místo zisku míče, jsme díky nedisciplinovanosti hráčů nechávali protivníky si nahrát do volného prostoru. Vyrovnaný souboj trval až do samotného závěru zápasu, kdy jsme ještě v 37. minutě prohrávali 40:34. Ale závěr už patřil nám. Poslední minuty jsme vyhráli 12:0 a výhra byla naše. Ale s obrovským otazníkem. Z hráčů se snažil snad jen Ondra Kukla, který se statečně probíjel do soupeřovy zóny a vytvářel tak i pozice pro další naše střelce. Ostatní zklamali...