Kadeti U17 - OP

2012-10-29 10:14:39
27.10.2012 BK Krnov U19 - TJ TŽ Třinec 31:40 (10:15, 15:25, 23:34)
Sestava:Chudoba Miroslav 12bodů (trojky: 0, TH: 4/5, fauly: 1), Krupinský Jaroslav 9bodů (trojky: 0, TH: 1/2, fauly: 1), Siegfried Jiří 3bodů (trojky: 1, TH: 0/0, fauly: 2), Mezírka Mikuláš 3bodů (trojky: 1, TH: 0/0, fauly: 1), Jouza Matyáš 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Gazdík Adam 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Filip Daniel 0bodů (trojky: 0, TH: 0/6, fauly: 1), Klíma Richard 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Dratnal Martin 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Stanovský Jakub 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0)
DSCN1438 kopie.jpgDruhý zápas jsme už odehráli bez dalších dvou hráčů Kukly a Vidličky, kteří odjeli bojovat o ligové body do Opavy. A bez nich naše hra vypadala opravdu otřesně. To, co předváděli hráči na hřišti, se nedalo nazvat basketbalem. Takovou hru nepředvedlo družstvo už hodně dlouho. O nemohoucnosti dát koš ani nemluvě - dát pouhých 31 bodů za zápas doma, to svědčí o mnohém. Překonat soupeřovu zónu byl pro naše hráče nadlidský problém a když už se dostali ke střele, byla většinou nepřesná. Nedokázali jsme využít ani převahu jednoho hráče v poli, kdy se soupeři vyfauloval v 36 minutě hráč a neměl ho kdo střídat. Bylo to spíše naopak, z této výhody jsme "vytěžili" výsledek 5:6 za poslední čtyři minuty zápasu. Nejlepší by bylo na to rychle zapomenout a začít od počátku. Protože takto prezentovat svůj výkon prostě nejde. To už bychom snad mohli hrát "kuličky za Pakistán"....
Nechci snižovat výkon soupeře, ten se snažil a bojoval, ale pokud chceme hrát vyrovnaně s dalšími soupeři, budeme muset hodně přidat. A to všichni hráči. Nelze se jen spoléhat na opory, musím začít u sebe a chtít hrát.