Starší minižáci U13 - OP

2012-11-04 11:13:47
03.11.2012 BK Krnov U17 - TJ Gymnázium Hladnov 38:55 (13:16, 25:25, 31:41)
Sestava:Suchánek Michal 17bodů (trojky: 0, TH: 1/3, fauly: 3), Choma Daniel 9bodů (trojky: 0, TH: 1/4, fauly: 4), Kortiš Vojtěch 8bodů (trojky: 0, TH: 0/4, fauly: 2), Mareš Lukáš 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 3), Kopecký Jan 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 4), Janalík Jan 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 3), Sukup Petr 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Choma Jakub 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 4), Čepek Richard 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Vrbický Jakub 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Martin Křiva 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0)
DSCN1453 kopie.jpgOdvetný zápas jsme opět dobře začali. Vedli jsme v 6.minutě 13:8, ale opět jsme zaspali v obraně. Po zcela zbytečných chybách v rozehrávce jsme prohráli poslední dvě minuty 0:8 a dostali soupeře opět na koně. Ve druhé čtvrtině jsme se sice opět vzchopili a dokázali zápas vyrovnat, ale po přestávce hráči zcela odpadli. Nepodařilo se nám zakončit spoustu jasných šancí zpod koše a ve třetí části hry dali jen 5 bodů. S takovou produktivitou se nedají zápasy vyhrávat. Přes všechny problémy se tým ještě pokusil ze zápasem něco udělat. Za první dvě minuty poslední čtvrtiny jsme stáhli náskok soupeře na pouhé 4 body (37:41) a navíc jsme měli možnost vstřelit další po technické chybě trenéra. Ale šestky jsme nedali a následný útok soupeř ubránil. To byl klíčový moment k obratu zápasu. Místo toho, abychom soupeře dohnali, nechali jsme ho opět zvýšit náskok po obrovských chybách v obraně. Hráči se příliš soustředili na útok a zapomínali se na soupeřově polovině. Ten z přesilových situací vytěžil maximum. Přestali jsme bojovat, svěsili hlavy dolů a nechali protivníka v klidu zápas dovést do vítězného konce. Ukázalo se, že mnoha hráčům chybí zkušenosti. Nechtějí to vzít na sebe, nechají hrát jen opory. A toho soupeř dokáže využít. Stačí mu hlídat si jen některé hráče a má vyhráno...