Kadeti U17 - OP

2012-12-10 14:52:29
08.12.2012 TBS Sokol Přerov - BK Krnov U19 95:49 (28:13, 41:26, 62:38)
Sestava:Zápalka Tomáš 14bodů (trojky: 1, TH: 7/10, fauly: 0), Jouza Matyáš 8bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Durišík Jiří 8bodů (trojky: 0, TH: 4/4, fauly: 2), Siegfried Jiří 6bodů (trojky: 0, TH: 4/6, fauly: 3), Filip Daniel 5bodů (trojky: 0, TH: 3/4, fauly: 1), Gazdík Adam 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 3), Krupinský Jaroslav 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Mezírka Mikuláš 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Dratnal Martin 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Klíma Richard 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1)
Mnohem horší výkon než v prvním zápase. První body jsme dali až v 6.minutě, kdy Jouza snižoval na 14:2. Ale střelecká mizerie pokračovala i nadále a tak domácí vedli minutu před koncem první čtvrtiny už 22:4. Závěr sice patřil nám, ale celkově bylo o osudu zápasu už rozhodnuto. Druhou čtvrtku jsme sice uhráli na remízu, ale ve druhém poločase hráči zcela odpadli. Prohrát druhou půlku o 30 bodů je špatné a svědčí to o mnohém...