Starší minižáci U13 - OP

2012-12-15 16:05:32
15.12.2012 BC Nový Jičín - BK Krnov U17 44:42 (11:14, 21:18, 28:28)
Sestava:Kortiš Vojtěch 12bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Vidlička Vojtěch 12bodů (trojky: 0, TH: 4/8, fauly: 4), Choma Daniel 7bodů (trojky: 0, TH: 3/8, fauly: 1), Suchánek Michal 5bodů (trojky: 0, TH: 1/2, fauly: 1), Janalík Jan 2bodů (trojky: 0, TH: 0/4, fauly: 0), Pavlík Vojtěch 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Sukup Petr 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Mareš Lukáš 0bodů (trojky: 0, TH: 0/2, fauly: 5)
V odvetě se už projevila horší fyzička našich hráčů a nemožnost střídání. Tady nám hodně chyběli rychlíci z družstva U11. První čtvrtinu jsme sice ještě vybojovali, ale pak nám rychle docházely síly. Domácí vycítili naději na zisk první výhry a dali do hry více bojovnosti a elánu. Vyrovnat se nám podařilo až na konci třetí čtvrtiny. A ta poslední byla už jen soubojem o každý míč. Dostali jsme se sice do lepší pozice(36:32), ale rychle jsme ji ztratili po chybách v obraně. A když už se hráči dostali k soupeřovu koši, nedokázali proměnit. Nešly nám ani šestky (24/8), díky jejich velmi špatnému procentu jsme zápas nedotáhli do výhry.