Kadeti U17 - OP

2013-01-14 11:05:48
12.01.2013 TJ Zbrojovka Vsetín - BK Krnov U19 37:60 (5:8, 14:23, 28:43)
Sestava:Vidlička Adam 16bodů (trojky: 4, TH: 0/0, fauly: 1), Siegfried Jiří 12bodů (trojky: 1, TH: 3/3, fauly: 2), Kukla Ondřej 10bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Zápalka Tomáš 7bodů (trojky: 1, TH: 0/0, fauly: 0), Vaščák Marek 4bodů (trojky: 0, TH: 2/2, fauly: 0), Gazdík Adam 3bodů (trojky: 1, TH: 0/2, fauly: 0), Krupinský Jaroslav 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Mezírka Mikuláš 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Dratnal Martin 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Filip Daniel 2bodů (trojky: 0, TH: 0/4, fauly: 0), Stanovský Jakub 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1)
V dohrávaném utkání jsme mohli konečně po dlouhé době nastoupit i s hráči ročníku 96, tedy s rozehrávačem Vidličkou, křídlem Kuklou a pivotem Vaščákem. A na hře to bylo ihned znát. Obrana pracovala poměrně dobře,ale nedařilo se nám příliš v útoku. V 16. minutě byl stav 14:13 pro domácí, ale nájezdy Kukly pod soupeřův koš nám přece jen dodaly více seběvodomí. Přidal se poté Vaščák s Mezírkou a tak jsme přece jen vedli 23:14. Až po poločase se proti zóně rozstřílel trojkami Vidlička, přidal se Siegfried a bylo rozhodnuto.