Kadeti U17 - OP

2013-01-27 14:34:05
26.01.2013 BO TJ Hlučín - BK Krnov U19 45:75 (10:14, 23:36, 36:61)
Sestava:Siegfried Jiří 19bodů (trojky: 1, TH: 2/3, fauly: 0), Durišík Jiří 15bodů (trojky: 2, TH: 3/4, fauly: 2), Chudoba Miroslav 7bodů (trojky: 0, TH: 1/2, fauly: 1), Filip Daniel 6bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Krupinský Jaroslav 6bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 3), Klíma Richard 5bodů (trojky: 1, TH: 0/0, fauly: 3), Vaščák Marek 5bodů (trojky: 0, TH: 1/2, fauly: 3), Vidlička Adam 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 3), Stanovský Jakub 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Mezírka Mikuláš 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Zápalka Tomáš 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 4), Dratnal Martin 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0)
Odvetný zápas byl mnohem nervóznější než první vzájemný duel. V první čtvrtině jsme zbytečně mockrát faulovali a tak měl soupeř výhodu trestných hodů. Ale naštěstí měli hráči domácích mušku značně vychýlenou (13/1) a tak jsme měli na konci první desetiminutovky čtyřbodový náskok. Druhá čtvrtina už byla z naší strany trochu lepší, ale soupeř byl do 15. minuty neustále na dostřel (20:22). Druhou polovinu zápasu jsme už zcela ovládli, kdy se projevila přece jen lepší herní vyzrálost našich hráčů. Domácí dostali technickou, následně jim byl vyloučen hráč za urážku rozhodčího a tak jsme v pohodě dotáhli zápas do vítězého konce.