Kadeti U17 - OP

2013-02-18 14:56:23
16.02.2013 BK Torola SNAKES Ostrava - BK Krnov U19 68:50 (19:11, 42:18, 56:37)
Sestava:Zápalka Tomáš 12bodů (trojky: 1, TH: 1/2, fauly: 2), Siegfried Jiří 12bodů (trojky: 1, TH: 3/6, fauly: 2), Krupinský Jaroslav 10bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Filip Daniel 5bodů (trojky: 0, TH: 1/4, fauly: 1), Durišík Jiří 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Klíma Richard 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Gazdík Adam 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Stanovský Jakub 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Mezírka Mikuláš 1bodů (trojky: 0, TH: 1/2, fauly: 0), Dratnal Martin 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Ticháček Tomáš 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0)
photo_20130216_23_08_50.jpgDruhý zápas jsme sice začali poměrně dobře, ale katastrofální výkon ve druhé čtvrtině nám už nedával žádné šance se zápasem něco udělat. Tuto čtvrtinu jsme prohráli 23:7 a jen 18 vstřelených bodů svědčí o mnohém. Druhou půli jsme už odehráli o trochu lépe a podařilo se nám zastavit narůstající rozdíl skóre. Ale to už si vlastně jen domácí tým hlídal vybudovaný náskok (21. minuta - 48:18!!!). Sice jsme druhou půli vyhráli, ale celkově jsme na soupeře neměli.