Starší minižáci U13 - OP

2013-02-19 12:04:27
17.02.2013 BK Krnov U17 - BK Příbor 48:56 (15:13, 20:25, 34:44)
Sestava:Kortiš Vojtěch 13bodů (trojky: 0, TH: 3/5, fauly: 1), Vidlička Vojtěch 10bodů (trojky: 0, TH: 0/3, fauly: 3), Choma Daniel 9bodů (trojky: 0, TH: 1/5, fauly: 4), Suchánek Michal 6bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Petr Pospíšil 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Janalík Jan 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Sukup Petr 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Mareš Lukáš 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Eckl Daniel 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Choma Jakub 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Čepek Richard 0bodů (trojky: 0, TH: 0/2, fauly: 0), Pavlík Vojtěch 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Martin Křiva 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0)
DSCN1812 kopie.jpgDruhý zápas nám vyšel o mnoho lépe a mohli jsme ho i vyhrát. Ale to bychom museli udržet tempo v obraně, které jsme bohužel ve druhé půli opustili. Vyšla nám taktika celoplošného bránění klíčového hráče protivníka s cílem ho co nejvíce utahat. A celkem se nám dařilo. Hráč se sice dokázal občas prosadit, ale už nebyl tak dominantní postavou svého týmu. A naopak my jsme se konečně i několikrát trefili do koše. Ovšem nadějné vedení 15:6 ze 6. minuty jsme bohužel promarnili naprosto zbytečnými ztrátami míče. Ve druhé čtvrtině pokračovala naše bezmocnost dát koš a tak jsme dali pouhým 5 bodíků. A to byl jeden z rozhodujících okamžiků tohoto zápasu. Nedokázali jsme využít střídání soupeře, který nechal odpočívat opory, které už toho měly opravdu plné kecky. A nechali jsme skórovat hráče, jenž nám sbíhali za obranu po zadní čáře. Ve druhé půli jsme však opustili naši obrannou taktiku a byli jsme v ní naprosto nedůslední. Jako by se nám už nechtělo běhat. Hosté odskočili na rozdíl 12bodů až v posledních třech minutách III/IV. A svůj náskok si už dokázali pohlídat, i když jsme se snažili s tím něco udělat.