Kadeti U17 - OP

2013-02-24 10:15:56
23.02.2013 BK Krnov U19 - SBK Valašské Meziříčí 80:29 (23:7, 45:17, 59:25)
Sestava:Vaščák Marek 15bodů (trojky: 0, TH: 1/1, fauly: 0), Filip Daniel 13bodů (trojky: 1, TH: 0/2, fauly: 1), Durišík Jiří 12bodů (trojky: 2, TH: 0/0, fauly: 2), Siegfried Jiří 10bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Kukla Ondřej 10bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Krupinský Jaroslav 6bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Dratnal Martin 6bodů (trojky: 2, TH: 0/2, fauly: 0), Gazdík Adam 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Zápalka Tomáš 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Ticháček Tomáš 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Mezírka Mikuláš 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Vidlička Adam 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0)
Odvetný zápas už nebyl tak jednoznačný jako předchozí. I když jsme měli vše pod kontrolou. Ovšem střelecká potence hráčů už nebyla tak efektivní jako v prvním utkání. Také obrana, která nepracovala tak jak by měla, obdržela mnohem více bodů. Hosté tak drželi pro ně přijatelný výsledek až do 34.minuty, kdy prohrávali 63:29. Ale posledních šest minut jsme vyhráli 17:0 a přece jen upravili skóre v náš prospěch. A to přesto, že efektivita některých hráčů byla na nule. Tak jako například nejmenovaný hráč č.17, který během jedné minuty střílel 5x za tři a netrefil ani jednou. Ale to už byla spíše exhibice, než řádný zápas...