Kadeti U17 - OP

2013-04-06 21:47:31
06.04.2013 BK Krnov U19 - Sokol Přerov 66:52 (16:14, 32:31, 53:38)
Sestava:Zápalka Tomáš 12bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 4), Klíma Richard 12bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Kukla Ondřej 8bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Durišík Jiří 7bodů (trojky: 0, TH: 1/2, fauly: 3), Vidlička Adam 7bodů (trojky: 1, TH: 0/0, fauly: 2), Siegfried Jiří 6bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Mezírka Mikuláš 6bodů (trojky: 1, TH: 1/2, fauly: 0), Krupinský Jaroslav 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Chudoba Miroslav 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 4), Filip Daniel 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Ticháček Tomáš 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Dratnal Martin 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0)
DSCN2055 kopie.jpgZraněného pivota Vaščáka nahradil v sestavě Ticháček, ale bez důležitého pivota jsme se v zápase mnohem více trápili. Hosté dokonce před koncem poločasu vedli už 31:25, ale závěr patřil našemu týmu, který ovládl poslední minuty 7:0 a opět se ujal vedení, i když jen o pouhý bod. Rozhodující trhák měl náš tým ihned po poločasové přestávce. Za čtyři minuty jsme soupeřovu obranu rozstříleli 11:0 a dali tak základ k pozdějšímu vítězství. Vybojovaný náskok tým pak udržel až do konce i přes střídání hráčů lavičky.