Starší minižáci U13 - OP

2013-04-08 10:13:32
07.04.2013 BK Snakes Ostrava A - BK Krnov U17 64:32 (17:11, 40:21, 52:23)
Sestava:Vidlička Vojtěch 12bodů (trojky: 0, TH: 2/3, fauly: 2), Choma Daniel 9bodů (trojky: 0, TH: 1/2, fauly: 2), Suchánek Michal 6bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Kortiš Vojtěch 3bodů (trojky: 0, TH: 1/2, fauly: 4), Čepek Richard 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Sukup Petr 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Eckl Daniel 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Choma Jakub 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Pavlík Vojtěch 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Janalík Jan 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0)
DSCN2090 kopie.jpgProtože v termínu 17. - 18.května jedeme s týmem U11 na turnaj do Polska, předehráli jsme zápasy se Snakesem A v neděli 7.4. 2013. Domácí tým byl jasným favoritem, navíc my jsme se potýkali s marodkou mužstva. Nakonec jsme dali do kupy alespoň 10 hráčů včetně mladíků z U11. V tomto utkání jsme se drželi skoro do konce poločasu, kdy za stavu 32:21 nám domácí utekli na 40:21. To se na naši hru dalo ještě dívat. Ale pak nastal zlom. Byli jsme nedůslední v obraně a jaloví v útoku. Za třetí čtvrtinu jsme dali jen jeden koš a ten další přidali až po dlouhých 13. minutách. Pak se nesmíme divit, že prohráváme tak vysoko. Soupeř dal prostor více hráčům i z lavičky a my jsme toho nedokázali využít. Až v samotném závěru jsme sedmi body v řadě jen kosmeticky upravili skóre.