Muži - OP

2013-04-09 12:29:04
06.04.2013 BK Krnov Muži - TJ Start Havířov 73:75 (27:14, 46:41, 59:67)
Sestava:Koudelka Michal 20bodů (trojky: 0, TH: 6/9, fauly: 4), Čarnecký Marian 20bodů (trojky: 5, TH: 1/2, fauly: 4), Opršal Martin 16bodů (trojky: 2, TH: 2/4, fauly: 0), Hrabovský Martin 10bodů (trojky: 2, TH: 0/0, fauly: 1), Hradečný Michael 5bodů (trojky: 1, TH: 0/0, fauly: 0), Ticháček Lukáš 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Adámek Vojtěch 0bodů (trojky: 0, TH: 0/2, fauly: 2), Blejchař Jan 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 4)
Po opravdu nešťastné porážce o bod s Opavou jsme v neděli nastoupili proti mladému celku Havířova. Oproti sobotě chyběl Cikánek (škola), ale do sestavy se vrátil Hradečný a také Hrabovský. Po výborném začátky, kdy jsme vedli na konci 9.minuty už 27:9 se zápas úplně otočil. Konec čtvrtiny jsme prohráli 5:0 a tím jsme soupeře nastartovali do další fáze zápasu. Ten náš náskok pomalu umazával a vyrovnat se mu podařilo ve 24. minutě šňůrou 12:0!!! Celkově třetí čtvrtina rozhodla o osudu zápasu (13:26),protože síly hráčům ubývaly a i když si hrábli až na dno, soupeř byl o ten jediný koš nakonec šťastnější.