Starší minižáci U13 - OP

2013-04-20 19:41:40
20.04.2013 BK Torola SNAKES Ostrava B - BK Krnov U17 37:48 (15:13, 29:24, 32:36)
Sestava:Suchánek Michal 25bodů (trojky: 0, TH: 1/1, fauly: 2), Kortiš Vojtěch 17bodů (trojky: 1, TH: 0/12, fauly: 2), Janalík Jan 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Petr Pospíšil 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Čepek Richard 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Pavlík Vojtěch 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Eckl Daniel 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Kopecký Jan 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Santarius Ivo 0bodů (trojky: 0, TH: 0/2, fauly: 0), Sukup Petr 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Choma Jakub 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2)
DSCN2117 kopie.jpgDo druhého zápasu jsme vstoupili hodně špatně. Opět nedůsledná obrana,špatné zakončení a pohyb hráčů bez míče nulový. Hráli jsme příliš individuálně a když už jsme se odhodlali přihrát, skončil míč v rukou soupeře. Jen šťastná trojka Vojty Kortiše z půlky hřiště v poslední vteřině nám dovolila snížit náskok soupeře na přijatelný rozdíl. Domácí nechali hrát své nejlepší hráče, my jsme naopak poslali do hry celý tým a tím jsme ušetřili pro závěr trochu sil. Nedovolili jsme protivníkovi zvýšit svůj náskok a ten nám odskočil nejvíc na 5 bodů, což bylo do druhé půle hratelné. A třetí čtvrtina nám vyšla dokonale. Opět jsme začali lépe bránit a hlavně jsme dokázali zakončit při hře 1/1. Sice naše hra stála na dvojici Kortiš - Suchánek, ale už si hráči dokázali přihrát do výhodnější pozice a zakončit. Trápili nás ale neproměněné šestky (Vojta 12/0 !!!), ale naštěstí soupeř postupně odpadal fyzicky. Slušnou obranou s výpomocí jednotlivých hráčů se nám podařilo zastavit útok Ostravanů a to bylo rozhodující pro koncovku zápasu. Druhou půli jsme vyhráli 3:12 a 5:12 což je vizitkou naší zlepšené obrany. Uhráli jsme tak i druhou výhru a upevnili si tak 6. místo v tabulce OP. Poslední zápasy hrajeme na domácí palubovce s Novým Jičínem za 14 dnů.