Starší minižáci U13 - OP

2013-05-04 16:10:43
03.05.2013 BK Krnov U17 - BC Nový Jičín 48:38 (13:9, 27:19, 40:25)
Sestava:Kortiš Vojtěch 20bodů (trojky: 0, TH: 2/4, fauly: 2), Vidlička Vojtěch 12bodů (trojky: 0, TH: 4/7, fauly: 2), Suchánek Michal 9bodů (trojky: 0, TH: 1/4, fauly: 3), Petr Pospíšil 5bodů (trojky: 0, TH: 1/6, fauly: 2), Kopecký Jan 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Janalík Jan 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Sukup Petr 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Eckl Daniel 0bodů (trojky: 0, TH: 0/2, fauly: 1), Choma Jakub 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Čepek Richard 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Pavlík Vojtěch 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Mareš Lukáš 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1)
DSCN2139 kopie.jpgZávěr mistrovské soutěže jsme měli nadmíru úspěšný, ale hlavně jsme měli hodně příznivý los. Ten nám \"přihrál\" dva nejslabší možné soupeře, kteří obsadili poslední dvě místa. Tu první překážku se Snakesem B jsme překonali a tak v závěrečných zápasech s Novým Jičínem jsme chtěli potvrdit lepší umístění v tabulce. A měli jsme soupeři co oplácet, protože druhý zápas jsme v Jičíně naprosto zbytečně prohráli o koš.
Ale zápas pro nás začal nešťastně. Hned po 9 vteřinách musel odstoupit náš nejvyšší hráč Honza Janalík se zraněným kolenem. To nás trochu zarazilo hlavně proto, že nemáme za něho další alternativu pro střídání. Ale nějak jsme se s tím museli vyrovnat. Chvíli nám trvalo, než jsme se vzpamatovali a tak s námi soupeř držel krok. Ještě ve 3. minutě druhé čtvrtiny byl stav 15:15, kdy jsme zahodili spoustu šancí a nedali i šestky. Ale pak jsme se přece jen prosadili a 8 body po sobě jsme trochu soupeři odskočili. Ve druhé půli jsme dokázali náš náskok navýšit až na 42:27, ale pak jsme se střelecky začali trápit. Hosté vycítili šanci a snížili na rozdíl pouhých 6 bodů (42:36) a dokonce zbývaly jen 3 minuty. Ale pak se konečně prosadili Vojta Kortiš s Vojtou Vidličkou a definitivně potvrdili naši výhru. O tu jsme museli tvrdě bojovat, což je sice pro tým dobré vzhledem k herním zkušenostem, ale měli jsme na to, abychom vyhráli v klidu vyšším rozdílem. Takové výpadky se nám mohou jindy vymstít.