Starší žáci U15 - OP

2013-09-23 13:55:38
21.09.2013 BK Krnov U17 - BK Snakes Ostrava B 84:38 (27:8, 46:19, 70:27)
Sestava:Klíma Richard 25bodů (trojky: 0, TH: 1/4, fauly: 0), Kortiš Vojtěch 18bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Vidlička Vojtěch 17bodů (trojky: 0, TH: 1/2, fauly: 0), Choma Daniel 8bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Suchánek Michal 6bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Janalík Jan 6bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Sukup Petr 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Čepek Richard 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Petr Pospíšil 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Martin Křiva 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1)
DSCN3500 kopie.jpgPo odkladu, který způsobil námi pořádaný turnaj U12, jsme nastoupili poprvé v letošní sezóně proti celku Snakes B. Tohoto soupeře známe dobře, protože jsme se setkávali v soutěži U13 a proto jsme věřili v úspěch. Také proto, že jsme konečně nastoupili téměř v nejsilnější sestavě, včetně posily z U17 - Richarda Klímy. Trochu nás ale brzdil fakt, že jsme letos sehráli jediné přípravné utkání s Opavou, se kterou jsme vysoko prohráli. Navíc soupeř už měl za sebou první mistráky a měl být teoreticky více rozehraný. Do utkání jsme vstoupili s nižší, ale o to rychlejší pětkou : Suchánek, Choma, Kortiš, Vidlička a Klíma, která uchopila pevně otěže vývoje zápasu. Na první náš koš ještě hosté odpověděli, ale pak se na jejich koš valil jeden útok za druhým. A tak jsme první čtvrtinu skončili za stavu 27:8. Druhá čtvrtina byla bodově slabší, vyhráli jsme ji 19:11. Bylo to zčásti proto, že jsme zkoušeli v útoku signál, který ne vždy vyšel. Do druhé půle jsme už nasadili dvě pětky, které se pravidelně střídaly po 5 minutách. Ušetřili jsme tak hodně sil do dalšího zápasu. Celkově to byl z naší strany slušný zápas, kdy se nám dařilo soupeře přehrávat při rychlém protiútoku. Ale někdy jsme až příliš dlouho driblovali a nepřihráli si. A naše okénka v obraně by silnější soupeř potrestal.