Mladší minižáci U12 - OP

2013-09-28 13:34:43
28.09.2013 Starší minižáci U13 - BK Opava 47:41 (4:11, 14:18, 33:29)
Sestava:Beeldman Tomáš 18bodů (trojky: 0, TH: 2/2, fauly: 0), Choma Jakub 10bodů (trojky: 0, TH: 0/2, fauly: 2), Santarius Ivo 10bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Štěpán Jan 5bodů (trojky: 0, TH: 1/2, fauly: 2), Glac Ondřej 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Čepek Richard 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Jelínek Patrik 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Palička Albert 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Frank Jakub 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Bednařík Vojtěch 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Sysala Matyáš 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2)
DSCN3513 kopie.jpgNa začátek soutěže máme velmi těžké vylosování. Po vyrovnaných zápasech s Karvinou nás čekala doma vynikající Opava a hned na to jedeme na palubovku ostravského Snakesu. Takže jsme byli rádi, že jsme vybojovali první výhru se Sokolem Karviná. Opava byla před zápasy jasným favoritem, ale přijela k nám bez několika nemocných klíčových hráčů. A to nám docela nahrálo. Kluci vycítili šanci se poprat o dobrý výsledek. I když, pořád byla Opava kvalitou hráčů někde jinde. Lepší ovládání míče, driblinku a hlavně technika střelby. Zatímco my se na každý koš nadřeme a nedáváme jasné šance, hosté mnohem lépe zakončovali. Bylo to vidět hlavně v prvním poločase. Za čtvrtinu jsme dali jen 2 koše, za druhou jen pět. Jen obranou jsme drželi soupeře na dostřel. A měli jsme i několikrát štěstí, když také soupeř nedal několik nájezdů. Po vystřídání hráčů jsme lavičku Opavy začali přehrávat. A získali jsme malý náskok 4 bodů. Ale kupodivu očekávaný nápor soupeře v poslední čtvrtině nepřišel. I když hosté srovnali na 33:33 a pak na 37:37, závěr vyšel lépe nám. Z rychlých protiútoků jsme dali pár laciných košů a svůj náskok jsme už udrželi.