Starší žáci U15 - OP

2013-10-19 14:15:51
19.10.2013 BK Krnov U17 - BK Příbor 58:68 (9:8, 22:24, 40:43)
Sestava:Kortiš Vojtěch 18bodů (trojky: 0, TH: 2/8, fauly: 4), Vidlička Vojtěch 17bodů (trojky: 0, TH: 1/2, fauly: 4), Choma Daniel 14bodů (trojky: 0, TH: 2/8, fauly: 3), Suchánek Michal 6bodů (trojky: 0, TH: 0/2, fauly: 3), Čepek Richard 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Choma Jakub 1bodů (trojky: 0, TH: 1/2, fauly: 1), Kopecký Jan 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Janalík Jan 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Petr Pospíšil 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Martin Křiva 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1)
DSCN3531 kopie.jpgV odvetě jsme se opět drželi statečně. A byl to boj o každý míč a koš. Obě mužstva se neustále střídala ve vedení, kdy první trhák hostů přišel až ve 25. minutě.Ze stavu 30:29 to bylo najednou 37:30. Ale opět jsme zapracovali v obraně a jen díky ní se nám dařilo udržovat přijatelný rozdíl tak, abychom mohli soupeře ještě překvapit. Ale vyhořeli jsme v proměňování šancí, což je naše stará bolest. To co my nedáme, by stačilo na dva zápasy. Zatímco soupeř dával body někdy i z nemožných pozic, my jsme zahodili několik naprosto jasných dvojtaktů či dopichů z pod koše. A na to jsme dojeli. Pravidlo nedáš - dostaneš tady platilo bez debat. A je to škoda, protože jsme si v případě proměnění alespoň třetiny šancí mohli vybojovat i výhru. Ale na kdyby se nehraje a tak si soupeř od nás odváží všechny 4 body.