Starší žáci U15 - OP

2013-10-21 13:30:22
20.10.2013 BK Příbor - BK Krnov U17 71:64 (13:17, 35:29, 41:39)
Sestava:Vidlička Vojtěch 26bodů (trojky: 0, TH: 4/13, fauly: 5), Choma Daniel 17bodů (trojky: 0, TH: 1/5, fauly: 3), Kortiš Vojtěch 10bodů (trojky: 0, TH: 2/4, fauly: 5), Suchánek Michal 6bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 3), Petr Pospíšil 3bodů (trojky: 0, TH: 1/6, fauly: 0), Čepek Richard 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Kopecký Jan 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Eckl Daniel 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Choma Jakub 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Martin Křiva 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2)
DSCN3534 kopie.jpgV neděli jsme jeli do Příboru už bez pivota Janalíka, který se nedostavil na sraz. A nakonec nám hodně chyběl. Protože Jsme pod košem neměli koho střídat. A soupeř toho využil ke snadným bodům. Ale pěkně od začátku. Ten nám vyšel náramně. Dobře jsme bránili a rychlým přechodem do útoku jsme lehce skórovali. Naše naděje ale rychle zhasla ve druhé čtvrtině. Tu jsme absolutně nezachytili začátek. Triviálními chybami v obraně jsme nabídli domácím jednu střeleckou šanci za druhou. V té době jsme úplně přestali hrát. Ze stavu 13:17 to bylo najednou 28:19. Ale nesložili jsme zbraně. Domácí vystřídali a této chvíle jsme využili ke zkorigování skóre. A prakticky se začínalo znovu. Vyrovnaný stav jsme drželi až do poslední minuty, ale pro 5 osobních chyb museli ze hřiště Vidlička s Kortišem a závěr jsme nezvládli. Už potřetí za sebou... Ale snad jsme získali další zkušenosti pro další zápasy. Uvidíme.