Mladší minižáci U12 - OP

2013-11-11 10:41:15
10.11.2013 Starší minižáci U13 - TJ Start Havířov 57:49 (17:6, 28:31, 43:40)
Sestava:Choma Jakub 19bodů (trojky: 0, TH: 1/4, fauly: 3), Santarius Ivo 17bodů (trojky: 0, TH: 1/5, fauly: 5), Beeldman Tomáš 7bodů (trojky: 0, TH: 1/2, fauly: 1), Sysala Matyáš 6bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 3), Čepek Richard 4bodů (trojky: 0, TH: 0/2, fauly: 3), Štěpán Jan 2bodů (trojky: 0, TH: 0/2, fauly: 4), Kopecký Jan 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Glac Ondřej 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 4), Bednařík Vojtěch 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0)
DSCN3573 kopie.jpgTým Havířova jsme vůbec neznali a doposud jsme se spolu nikdy neutkali. Ale tým soupeře u nás vzbudil velký respekt, protože s tak velkou výškovou převahou jsme se ještě nesetkali. Hosté mohli měnit vysoké hráče na hřišti za jiné, aniž by se jejich výškový průměr nějak výrazně změnil. Ale recept jsme na začátku našli. Náš protivník nebyl tak perfektně technicky vybaven a poztrácel řadu míčů při naší presinkové obraně. Z toho pramenilo naše pohodlné vedení 17:6. Ale ve druhé čtvrtině se naše hra úplně rozpadla. Vystřídali jsme a najednou hráči na hřišti nevěděli, co mají hrát. Druhou část hry jsme prohráli 11:25 a to ještě hosté nedali spoustu trestných hodů. A že jich celkově měli!!! Zatímco my jsme měli šestky 15/3, na druhé straně to bylo 31/17 a to je rozdíl 14 bodů ve prospěch Havířova. V průběhu třetí čtvrtiny jsme prohrávali už 31:38, ale pak se na hřiště dostala základní pětka a zase otočila skóre v náš prospěch. Ale na výhru jsme se hodně nadřeli a nebýt Kuby a Ivoše, asi bychom tento zápas prohráli. Ale na druhé straně musíme poděkovat hostům, protože právě takové zápasy potřebujeme pro náš růst. Jen pod tlakem se pozná, na co ten daný hráč má a jak reaguje, kde dělá chyby či je naopak prospěšný týmu. Jen takových zápasů více a těšíme se na odvetu.