Starší žáci U15 - OP

2013-12-07 14:23:30
07.12.2013 BK Krnov U17 - BK Torola Snakes Ostrava B 65:44 (20:8, 33:19, 53:26)
Sestava:Vidlička Vojtěch 21bodů (trojky: 0, TH: 3/9, fauly: 2), Klíma Richard 15bodů (trojky: 1, TH: 0/0, fauly: 4), Kortiš Vojtěch 14bodů (trojky: 0, TH: 2/3, fauly: 2), Čepek Richard 6bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Suchánek Michal 6bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Janalík Jan 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Sukup Petr 1bodů (trojky: 0, TH: 1/2, fauly: 0), Kopecký Jan 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1)
DSCN3623 kopie.jpgDruhý zápas byl z naší strany snad nejhorší v letošním ročníku soutěže. To co jsme produkovali na hřišti se snad ani nedalo nazývat basketbalem. Jen místy se nám podařila nějaká individuální akce, jinak jsme nechali opět soupeře hrát. Nevím, proč vlastně na tréninku nacvičujeme nějaké akce, když v zápase absolutně nevíme co máme dělat. Náš útok byl naprosto katastrofální, neproduktivní a neefektivní. Máme tolik volných střel a nic z toho nám nepadne do koše. Ještě bych to pochopil i střel z pole, ale ty dvojtakty bychom dávat měli. Ještě že se rozstřílel Piškot, který dlouhou dobu táhl tým k nějakému bodovému náskoku. Od blamáže nás zachránila šňůra, kterou zahájil trojkou Richard. Následující 4 minuty jsme vyhráli 15:0 a bylo hotovo. V závěrečné čtvrtině jsme nechali hrát kluky z lavičky a tak soupeř výsledek korigoval. Přesto všechno by tento výkon na soupeře z Karviné či Příboru nestačil.