Mladší minižáci U12 - OP

2013-12-15 19:50:54
15.12.2013 BC Nový Jičín - Starší minižáci U13 48:63 (11:12, 14:30, 25:46)
Sestava:Santarius Ivo 27bodů (trojky: 0, TH: 3/4, fauly: 3), Martin Křiva 12bodů (trojky: 0, TH: 0/2, fauly: 2), Bednařík Vojtěch 6bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Štěpán Jan 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Glac Ondřej 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Sysala Matyáš 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Kopecký Jan 2bodů (trojky: 0, TH: 0/1, fauly: 4), Mareš Lukáš 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Čepek Richard 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 5), Palička Albert 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Bajtek Vítězslav 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0)
DSCN3628 kopie.jpgDruhý zápas byl z naší strany katastrofa. Žádná obrana, zahazování naprostých 100% šancí, špatný pohyb hráčů po hřišti, ztráty míčů po nepřesných přihrávkách či po driblinku. To vše platilo jen proto, protože si hráči mysleli, že se snad soupeř porazí sám. Až poslední minutě první čtvrtiny jsme trochu na soupeře přitlačili a ziskem míčů jsme mohli přejít do protiútoků a někdy (a to opravdu někdy!!!) úspěšně zakončit. Naše produktivita v porovnání se soupeřem byla velmi špatná. Náskok jsme získali jen díky tomu, že domácí vystřídali hráče lavičky. Zde jsme získali náskok 20 bodů, díky šňůře 18:0 během sedmi minut druhé čtvrtiny. Tento náskok jsme si hlídali i přes vystřídání všech hráčů skoro až do konce zápasu, ale jeho závěr nám příliš nevyšel. Po zbytečných chybách v rozehrávce, či špatně zakončené střele jsme povolili novojičínským upravit skóre na rozdíl 15 bodů.
Byl zde vidět velký rozdíl v nasazení v obraně a hlavně v zakončování oproti prvnímu zápasu, zde jsme dost propadli. A to by se nám stávat nemělo.