Kadeti U17 + U19 - OP

2014-01-06 10:48:50
04.01.2014 BK Krnov U19 - TJ Zbrojovka Vsetín 69:41 (10:13, 26:17, 46:29)
Sestava:Siegfried Jiří 14bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Zápalka Tomáš 12bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Vidlička Adam 10bodů (trojky: 0, TH: 4/6, fauly: 0), Durišík Jiří 8bodů (trojky: 2, TH: 0/0, fauly: 0), Chudoba Miroslav 7bodů (trojky: 1, TH: 2/4, fauly: 1), Filip Daniel 6bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Krupinský Jaroslav 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Stanovský Jakub 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Ticháček Tomáš 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Mezírka Mikuláš 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Jouza Matyáš 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Gazdík Adam 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1)
DSCN3672 kopie.jpgJasné podcenění soupeře v první čtvrtině poznamenal úvodní minuty druhého zápasu. Hosté snadno překonávali naši nepozornou obranu a ve třetí minutě vedl už 13:0. Po tajmu se ale tým konečně probudila do konce čtvrtiny nepovolil hostům ani bod. Jen to zakončení na útočné polovině mohlo být z naší strany mnohem lepší. Od druhé části už jsme opět ovládli hru a dospěli ke kýženému zisku dvou bodů.