Starší žáci U15 - Moravské koše

2014-02-02 11:05:48
01.02.2014 BK Lipník nad Bečvou - BK Krnov U17 61:39 (12:13, 31:29, 44:34)
Sestava:Klíma Richard 14bodů (trojky: 0, TH: 0/1, fauly: 5), Vidlička Vojtěch 12bodů (trojky: 0, TH: 6/12, fauly: 2), Choma Daniel 9bodů (trojky: 0, TH: 3/4, fauly: 4), Janalík Jan 4bodů (trojky: 0, TH: 2/2, fauly: 2), Sukup Petr 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Kopecký Jan 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Eckl Daniel 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Choma Jakub 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Čepek Richard 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Suchánek Michal 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1)
DSCN3715 kopie.jpgNa první zápasy soutěže Moravské koše jsme odjížděli značně oslabeni o dva pivoty a ústředního rozehrávače. Přesto jsme věřili v úspěch, zvláště proto, že jsme hráli s "nejslabším" účastníkem OP Střední Moravy. Ale ukázalo se, že je vše jinak. Opět jsme trpěli syndromem zápasů, hraných brzy ráno. A není se co divit. Odjíždíme před sedmou, pak sedíme hodinu a půl v autě a poté máme podat optimální výkon. A k tomu soupeř byl opravdu fyzicky úplně jinde než my. Konkurovat mohl snad Ríša Klíma, ale pod košem jsme byli o poznání váhově slabší.
Ještě první poločas jsme se drželi, když obrana pracovala celkem solidně, ale v útoku jsme byli neplodní. A obrovská deka na nás padla ve druhém poločase. Ve 26. minutě jsme vedli 34:31 a pak jsme nebyli schopni dát koš. Vše končilo na obroučce, míč se nám točil po obroučce a ne a ne spadnou dovnitř. Měli jsme sice obrovskou smůlu, ale naše střely byly někdy opravdu těžké přes les rukou obrany soupeře. Do konce zápasu jsme dali už jen jediný koš + šestky a to bylo na protivníka málo. Dát jen 39 bodů, s tím se prostě nevyhrává. A v obraně jsme neuhlídali jediného nebezpečného hráče Gladiše, který nám dal 33 bodů a to už se nám dlouho nestalo. Prostě jsme na hřišti chrápali...