Starší žáci U15 - Moravské koše

2014-02-02 11:06:27
01.02.2014 BK Lipník nad Bečvou - BK Krnov U17 40:60 (6:18, 14:42, 22:50)
Sestava:Vidlička Vojtěch 24bodů (trojky: 0, TH: 2/4, fauly: 2), Klíma Richard 22bodů (trojky: 0, TH: 0/6, fauly: 2), Suchánek Michal 10bodů (trojky: 0, TH: 0/2, fauly: 1), Choma Daniel 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Sukup Petr 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Kopecký Jan 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Eckl Daniel 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Choma Jakub 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Čepek Richard 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Janalík Jan 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2)
DSCN3718 kopie.jpgDruhá zápas už byl úplně o něčem jiném. Byli jsme o poznání rozehranější, lépe jsme běhali, rychleji zakončovali. A dali jsme spoustu bodů úplně zadarmo po rychlém brejku. V obraně jsme makali naprosto jinak, než v předchozím dějství. Nedali jsme domácím prostor ke střele, lépe jsme bránili podkošový prostor. A viditelně jsme měli více sil než soupeř. Poločasový výsledek 42:14 byl jasným ukazatelem poměru sil na palubovce. Do druhé půle jsme už nasadili i hráče lavičky a drželi náš náskok. Ale opět jsme hráli na ten "zakletý koš" a spoustu střel nám opět nepustil. Ale my jsme nehráli na výši skóre, spíše jsme nechali hrát všechny hráče. Sice jsme druhou půlku prohráli, ale i tak jsme druhý zápas dovedli v poklidu do úspěšného konce.
Otázkou zůstává, co bude dál v kontextu ostatních výsledků. Protože vzbuzují obavy, jaký nářez dostaneme my. (Prostějov - Snakes B 103:7 a 59:20, Šumperk - Lipník 97:31 a 114:39). Ale chtěli jsme si zahrát s jinými soupeři, tak budeme dále bojovat. Alespoň poznáme, jaký basket se hraje jinde.