Kadeti U17 + Junioři U19 - Moravské koše

2014-02-23 16:10:27
22.02.2014 BK Krnov U19 - SAM BŠM Brmo B 62:51 (8:13, 25:29, 44:46)
Sestava:Durišík Jiří 24bodů (trojky: 2, TH: 2/4, fauly: 1), Zápalka Tomáš 21bodů (trojky: 0, TH: 3/5, fauly: 1), Vidlička Adam 7bodů (trojky: 0, TH: 5/11, fauly: 0), Filip Daniel 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Gazdík Adam 4bodů (trojky: 0, TH: 2/4, fauly: 1), Krupinský Jaroslav 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Dratnal Martin 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Jouza Matyáš 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Stanovský Jakub 0bodů (trojky: 0, TH: 0/2, fauly: 1)
DSCN3738 kopie.jpgCelek SAM Brno B jsme dokázali v Brně porazit a proto jsme si věřili i na domácí palubovce. Ovšem oproti zápasu se Snakesem chyběl na rozehrávce Sigi, který odjel na zápasy ligové Opavy. A také i proto jsme se v úvodní čtvrtině naprosto trápili se zakončením. To co jsme nedali, by stačilo i na dva zápasy. O to svědčí i skóre 8:13, kde naše obrana asi vítězila nad útokem. Ve druhé čtvrtině už to bylo z naší strany o trochu lepší, kdy jsme měli přece jen lepší úspěšnost střelby. Navíc na naší straně byl i poměr šestek, kdy my jsme měli 14/7 zatímco hosté nestříleli ani jednu. Ale závěr poločasu byl z naší strany katastrofální. Chyby v obraně na jediného střelce Brna (9 bodů po sobě) a najednou jsme byli opět v mínusu. A hosté si drželi mírný náskok až do konce III/IV, ale v závěru odpadli fyzicky. To nám pomohlo i k druhé výhře na turnaji.
Závěrečný turnaj hostí Ostravané, tudíž se dá předpokládat, že obsadíme konečné 2.místo ve skupině. Ale soupeře o případné třetí místo ještě nevíme, protože ve skupině B je situace hodně zamotaná a všechny týmy se porážejí navzájem. A tak můžeme jet i do Třebíče, což by byl pro nás ekonomicky asi nejhorší scénář.