Starší žáci U15 - Moravské koše

2014-03-03 12:02:35
01.03.2014 TBS Sokol Přerov - BK Krnov U17 74:37 (12:16, 35:18, 50:27)
Sestava:Kortiš Vojtěch 13bodů (trojky: 0, TH: 1/2, fauly: 1), Vidlička Vojtěch 10bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 3), Suchánek Michal 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Jor Petr 2bodů (trojky: 0, TH: 0/2, fauly: 1), Janalík Jan 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Petr Pospíšil 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Sukup Petr 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2)
Druhý zápas jsme tedy byli nuceni odehrát jen v sedmi hráčích a to se ukázalo být rozhodující. V první čtvrtině jsme hráli skvěle, ale pak kluci naprosto propadli fyzicky. Když už jsme nestíhali běhat, mentálně jsme neměli šanci na zvrat. Druhá čtvrtina 23:2!!!, to je naprostý propadák. Nenašel se nikdo, kdo by to vzal na sebe, kdo by strhl tým k vyšší aktivitě. Na hřišti jsme prakticky přestali existovat a hrál jen jeden tým a to byli domácí. Ve dvou lidech se zápas vyhrát nedá, musí se přidat i ostatní. Ale to by museli i trénovat, což pro potíže ve škole nestíhají. A o tom to pak je. My musíme nastoupit v ideální sestavě, abychom se soupeři něco hráli. V opačném případě (jako to bylo nyní) na ně nemáme a budeme si muset zvyknout na vysoké porážky.