Starší žáci U15 - Moravské koše

2014-03-24 10:15:37
23.03.2014 BK DDM Spartak Uherský Brod - BK Krnov U17 89:35 (24:6, 42:18, 67:26)
Sestava:Kortiš Vojtěch 14bodů (trojky: 0, TH: 6/6, fauly: 4), Petr Pospíšil 6bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Čepek Richard 6bodů (trojky: 0, TH: 0/2, fauly: 1), Vidlička Vojtěch 6bodů (trojky: 0, TH: 2/4, fauly: 3), Sukup Petr 2bodů (trojky: 0, TH: 2/2, fauly: 2), Suchánek Michal 1bodů (trojky: 0, TH: 1/6, fauly: 5), Eckl Daniel 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0)
DSCN3812 kopie.jpgDruhý zápas jsme začali naprosto katastrofálně. Vypadalo to, že hráčům o přestávce ztvrdly nohy. Vůbec jsme neběhali, o nějaké obraně nemohlo být ani řeč, v útoku jsme byli naprosto bezzubí. Ztráty po nepřesných přihrávkách přibývaly tak rychle jako skóre domácích. Po 5 minutách to bylo 18:0 a bylo to opravdu na ručník. Pak soupeř povolil a dovolil nám po faulech skórovat ze šestek. Druhá čtvrtina byla přece jen o kapku vyrovnanější i díky tomu, že domácí vystřídali. Po poločase jsme už jen dohrávali na půl plynu, někteří hráči už byli vyždímaní ze silami, někteří měli problémy s fauly. A tak se na naši hru nedalo vůbec dívat. Myslím, že jsme schopni předvést daleko více. Ale nemáme základnu takovou, abychom nahradili některé klíčové borce. A chyběli nám hlavně vysocí hráči Bizon s Pecou, kteří by mohli trochu znepříjemnit hru vysokým hráčům soupeře. A bez Ríši jsme poloviční, to je bez debat... Ale na druhou stranu si zkusili hru bez nich hráči, kteří jindy dostávají méně příležitostí. Někdo toho využil (Čepec), někdo ne (Michal). Snad se do příštích zápasů dáme více do kupy a zkusíme konečně vyhrát. Jsme v tomto směru nejhorší z naší skupiny, kterou jsme před tím vyhráli...
P.S. Tyto zápasy nám pískali rozhodčí, kteří byli naprosto stejně objektivní pro oba týmy. Domácím nedarovali nic a nás nepoškodili v ničem. Oproti Přerovu naprostý opak. Jen kdyby takových bylo více.