Basketbalový klub Krnov
Mladí muži U20 – oblastní přebor

BC Slavia Havířov U20 - BK Krnov U20 62:81 (18:20,33:47,47:65)

Sestava: Stodůlka 7, Dvořáček 2, Jollet 4, Hlaváček Jakub 20, Martinec 7, Meca 9, Svěchota 32, Urban

Přes absenci všech juniorských hráčů, kteří ve stejné době nastupovali v lize dorostu, odehrál tým U20 v Havířově velmi dobrý zápas. Hráčům vyšel úvod zápasu, kdy se střelecky zapsali Hlaváček, Svěchota a Martinec a tak se hosté ujali vedení 7:0. Nadějný stav drželi hráči ještě další 4 minuty, ale pak měli velké problémy s útočnými akcemi domácích. Ve druhé čtvrtině se dokonce dostal soupeř do vedení, když ve 13. minutě byl stav 24:23 pro Havířov. Pak ale trenér Nálepa naordinoval svým svěřencům zónovou obranu a tato změna byla klíčovým momentem zápasu. Domácí hráči si najednou nevěděli rady s obranným valem Krnova, během následujících pěti minut nedali ani jeden koš ze hry a rázem tu bylo vedení hostů o 11 bodů. Hosté byli psychicky nahoře, hráli disciplinovaně jak v obraně tak i v útoku. Tam se mohli opřít o výborný individuální výkon Hlaváčka a hlavně rozehrávače Svěchoty, kterého nedokázal nikdo ubránit. Za to se jim „odměnil“ 8 úspěšnými trojkovými pokusy. Přes střídání hráčů lavičky udržel Krnov vybojovaný náskok až do konce zápasu a zaslouženě si odvezl h horké palubovky Havířova dva body.
Příští zápas oblastního přeboru hraje tým v neděli 7. února 2010 od 12:00 hodin na domácí palubovce s juniory Havířova.