Starší žáci U13 - OP

2014-12-20 18:50:10
20.12.2014 Starší minižáci U13 - SK UP Olomouc 68:27 (16:9, 32:11, 48:13)
Sestava:Beeldman Tomáš 22bodů (trojky: 0, TH: 0/2, fauly: 4), Štěpán Jan 16bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Santarius Ivo 10bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Bajtek Vítězslav 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Mareš Lukáš 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Jelínek Patrik 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Choma Jakub 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Glac Ondřej 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 5), Martin Křiva 2bodů (trojky: 0, TH: 2/2, fauly: 2)
DSC_0364 kopie.jpgDruhý zápas měl podobný průběh. Po slabším začátku jsme zapnuli v obraně a po zisku míčů jsme se rychle snažili jít do protiútoků. To se nám sice někdy nezdařilo, ale přece jen jsme dali pár laciných brejků. Ve druhé čtvrtině jsme ještě více přitáhli šrouby v obraně, kde se soupeř dostal do zakončení až v posledních vteřinách čtvrtiny. Výsledek 16:2 hovoří za vše. A stejným výsledkem skončila i třetí čtvrtina. V závěru jsme ale polevili a dovolili soupeři několikrát skórovat. Přesto byl výsledek zápasu podobný tomu prvnímu. Nebylo třeba hrát na výsledek, do hry jsme dostali všechny hráče a to bylo podstatné. Jen musíme zapracovat na zakončení, které nás trápí delší dobu.
Další zápas hrajeme v sobotu 3.ledna 2015 v Kroměříži. To bude mnohem těžší soupeř, který dosud neprohrál a vede jasně naši skupinu OP. Takže si pojedeme zahrát s kvalitním soupeřem a zkusit předvést co nejlepší hru. Ale bude to moc těžké...