Kadeti U17 - OP

2015-01-12 16:40:43
10.01.2015 BK Krnov U17 - TŽ Třinec 37:34 (9:5, 17:11, 22:23)
Sestava:Klíma Richard 14bodů (trojky: 4, TH: 0/2, fauly: 0), Kortiš Vojtěch 12bodů (trojky: 0, TH: 0/2, fauly: 2), Čepek Richard 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Janalík Jan 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Petr Pospíšil 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Suchánek Michal 1bodů (trojky: 0, TH: 1/2, fauly: 3), Choma Daniel 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Eckl Daniel 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Kopecký Jan 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Kočí Karel 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Sukup Petr 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0)
DSC_0385 kopie.jpgPo delším čase jsme opět mohli hrát doma ve větší rotaci hráčů než v předcházejících zápasech, ale bylo to jen nakrátko. Když už jsme se dali jakž takž do kupy, udělal si výron Dan. A to prakticky hned na začátku zápasu. A v dalším průběhu nám dost chyběl. Soupeře jsme vůbec neznali, jeho postavení v tabulce nám jasně dávalo najevo, kdo by měl být favoritem. Ale tentokrát jsme velmi dobře bránili. Vždyť jen za první poločas jsme dostali 11 bodů. Ovšem trápila nás koncovka. Když už jsme se do koše dostali, zakončení bylo žalostné. Naštěstí pro nás soupeř asi neměl ten správný den a tak jsme drželi těsné vedení. Po poločasové přestávce jsme nějak vytuhli. Sice jsme dali první koš, ale pak ten další až za dlouhých šest minut. Zachraňovala nás obrana, kde jsme hostům povolili jen 12 bodů. Pořád to bylo jen o bod či o koš, takže bylo o co hrát. V závěru nám hodně chyběl do rotace Dan, vše museli zachraňovat Vojta s Richardem. Na vše ale nestačili, chyběly body kapitána Michala. A tak to s námi vypadalo dost špatně. Minutu před koncem jsme udělali chybu v obraně, čímž soupeř navýšil na 32:28, to už bylo vzhledem k nedostatku času špatné. Tým zachránil Richard, který nejprve trojkou snížil na 32:31, pak jsme rychle faulovali, ale soupeř zachoval chladnou hlavu a šestkami navýšil na 34:31. Pak následovala další trojka Richarda, která znamenala vyrovnání. Hosté naši obranu nedokázali překonat a my jsme měli jen pár vteřin na zakončení. Ujal se toho opět Richard, který trojkou s klaksonem dovršil naši snahu o zázrak. V tuto výhru jsme nedoufali, ale dobrou obranou jsme si ji vybojovali, i když nakonec šťastně.