Junioři U19 - OP

2015-02-02 09:41:55
31.01.2015 TJ Šumperk - BK Krnov U19 40:43 (12:10, 21:17, 33:31)
Sestava:Zápalka Tomáš 17bodů (trojky: 3, TH: 2/2, fauly: 2), Filip Daniel 9bodů (trojky: 1, TH: 0/0, fauly: 1), Siegfried Jiří 7bodů (trojky: 1, TH: 0/0, fauly: 3), Vidlička Adam 6bodů (trojky: 0, TH: 2/2, fauly: 1), Chudoba Miroslav 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Ticháček Tomáš 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Dratnal Martin 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Jouza Matyáš 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Kortiš Vojtěch 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Stanovský Jakub 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Krupinský Jaroslav 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1)
Na palubovku dosud doma neporaženého Šumperka jsme odjížděli bez zraněného šutéra Durišíka, ale s odhodláním, uhrát co nejlepší výsledky. První polovinu zápasu jsme hráli vždy na dvě pětky, v poslední čtvrtině už trenér Opršal posílal do hry to nejlepší, co měl k dispozici. Naprosto vyrovnaný zápas, kde nám dělala velké problémy zónová obrana domácích, jsme otočili až v samotné koncovce. Za stavu 40:37 vyrovnal trojkou Zápalka, aby vzápětí další trojkou rozhodl o naší výhře. V posledních dvou minutách už koš nepadl a tak jsme v napínavém závěru zápasu těsnou výhru uhájili.