Junioři U19 - OP

2015-02-02 09:50:35
31.01.2015 TJ Šumperk - BK Krnov U19 46:45 (14:11, 26:25, 36:32)
Sestava:Siegfried Jiří 20bodů (trojky: 0, TH: 6/8, fauly: 2), Vidlička Adam 12bodů (trojky: 0, TH: 2/9, fauly: 2), Zápalka Tomáš 7bodů (trojky: 1, TH: 0/2, fauly: 1), Stanovský Jakub 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Filip Daniel 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Jouza Matyáš 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Chudoba Miroslav 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Dratnal Martin 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Ticháček Tomáš 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 3), Kortiš Vojtěch 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Krupinský Jaroslav 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2)
Druhý zápas měl podobný průběh jako ten předcházející. Opět jsme střídali dvě pětky, abychom ušetřili síly na koncovku zápasu. A ta byla opět nesmírně vyrovnaná a rozhodoval v ní každý bod. Nejprve nám domácí utekli na 43:38, ale Vidlička se Siegfriedem otočili na 43:45. Ale v posledních minutách nás bohužel naprosto zradila střelba. Nedali jsme snad 10 střel včetně tutovek zpod koše. Ovšem klíčové byly šestky, které jsme nedali v závěrečné čtvrtině. Nejprve nedal po koši s faulem Vidlička, pak jej následoval jednou šestkou Siegfried a zápas mohl rozhodnout za stavu 45:45 Zápalka, který tentokrát tíhu odpovědnosti neunesl a nedal ani jednu. Naopak domácí z dalšího útoku vytěžili faul, kde hned ten první trestný hod proměnili.