Kadeti U17 - OP

2015-02-16 13:56:18
14.02.2015 BK Snakes Ostrava A - BK Krnov U17 59:27 (8:10, 26:19, 40:21)
Sestava:Kortiš Vojtěch 11bodů (trojky: 1, TH: 0/0, fauly: 0), Choma Daniel 6bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Čepek Richard 6bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Janalík Jan 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Petr Pospíšil 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Eckl Daniel 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Suchánek Michal 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0)
11004952_826420314098242_1398952516_n.jpgV odvetě jsme zahráli dobře jen první polovinu zápasu, kdy jsme si solidní obranou pohlídali střelce domácích. Postupně si však soupeř na naši zónu zvykal, my jsme museli také střídat, čehož domácí využili ke změně skóre. Ale to co jsme předváděli po poločase nemělo s basketem nic společného. Ztráty míčů, zmatečná hra bez jakékoliv známky spolupráce hráčů, nepřipravená střelba přes obránce... Dali jsme jen jeden koš ve čtvrtině, což je ostuda. Pak jsme konečně skórovali 2x za sebou, ale to bylo vše.
Je třeba hrát více kolektivně, musíme zapojit všech pět hráčů na hřišti, vytvořit prostor pro volnou střelu. I když pak nedáme. Ale to je důsledek tréninkového procesu (škola vč. odpolední praxe). Zajímavostí je poměr faulů v tomto zápase : 1:2 pro nás, alespoň v něčem jsme vyhráli!!! Bez komentáře.