TBS Přerov - BK Krnov 67:70 (8:21, 34:31, 48:49)
Sestava: Hlaváček 6, Opršal O. 14, Velčovský 4, Lukáš J. 10, Meca, Janovský V. 18 (6 trojek), Čarnecký Mart. 10, Svěchota 6, Dvořáček

Fauly: Přerov 19, Krnov 25
Trojky: Přerov 5, Krnov 9
TH: Přerov 36/22=61% , Krnov 23/15=65%

Výkon krnovského týmu v tomto zápase byl jako na houpačce, jednou nahoře, podruhé zase dole. Hráči měli vynikající vstup do utkání. Po první trojce soupeře sice prohrávali 3:0, ale pak se rozehráli k výbornému výkonu. Tým dokázal využít rychlosti Jakuba Lukáše i spolejlivé střelby trojek z rukou Janovského a Svěchoty. Vedení 21:8 bylo dobrou vizitkou i obrany, když domácí dali své body pouze ze šestek. Ovšem druhá čtvrtina byla naprostým opakem té první. Domácích hráčů bylo najednou plné hřiště a zatlačili Krnovany do hluboké defenzívy. Hráči se přestali pohybovat, hráli staticky a nedostávali se do lepších střeleckých šancí. Prohra ve čtvrtině o 16 bodů byla sice hrozivá, ale celkově vedli domácí o pouhé tři body. Po poločasové přestávce se hosté vrátili ke své hře a Velčovský s Opršalem opět převážili misku vah na stranu Krnova. Ovšem poslední minuty třetí části hry se hráčům vůbec nevydařily a tak jen díky dalším dvěma trojkám Janovského vedli hosté o pouhý bod. A čtvrtá desetiminutovka byla přetahovaná o každý bodík. Obě družstva se neustále střídala ve vedení až do poslední minuty, kdy opět trojkou vyrovnával Janovský na 65:65. Ale konec byl doslova infarktový. Nejprve Janovský nedal obě šestky za faul domácích, ti naopak úspěšně zakončili svou akci a vzápětí faulovali rozehrávače Opršala. Ten se stal hrdinou týmu, když zachoval pevné nervy při střelbě šestek. Nejprve vyrovnal na 67:67 a po nepřesné střele domácích získal míč a v poslední vteřině byl faulován při střele za tři. Následné trestné hody také proměnil a tak si hosté odvezli perně vybojované vítězství.