Starší minižáci U13 - OP

2015-03-19 09:23:22
18.03.2015 SK Bruntál - Starší minižáci U13 35:50 (16:8, 24:20, 30:36)
Sestava:Santarius Ivo 16bodů (trojky: 0, TH: 0/1, fauly: 3), Mareš Lukáš 16bodů (trojky: 0, TH: 0/2, fauly: 0), Beeldman Tomáš 10bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 4), Štěpán Jan 6bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Martin Křiva 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Bednařík Vojtěch 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Glac Ondřej 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Sysala Matyáš 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 3), Palička Albert 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Bajtek Vítězslav 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0)
20150318_161106 kopie.jpgOdvetný zápas začal v podobném duchu jako koncovka předchozího. Opět jsme neproměňovali šance a nechávali jsme až příliš mnoho prostoru soupeřovým hráčům. Obrana zapomínala na základní věci, o vzájemné výpomoci hráčů nemohla být ano řeč. Po první čtvrtině to s námi vypadalo opravdu zle. Ale po domluvě a vystřídání jsme najednou začali hrát o kapku lépe. Občas se nám podařilo dostat se za obranu domácích a skórovat. A v polovině druhé čtvrtiny jsme konečně vyrovnali i skóre (18:18). Soupeř jako by najednou trochu znervózněl. Už nebyl tak jistý jako předtím a nedokázal využít svého bodového lídra tak efektivně. Druhou půli už jsme měli mnohem lepší a začali jsme hrát více do koše. A hlavně jsme občas i něco dali, což nám pomohlo zvednout si sebevědomí. Zahráli jsme i pohledné akce s několika přihrávkami směrem dopředu, které skončily košem. A to rozhodlo. Pomohlo nám i to, že do poslední čtvrtiny nastoupil i Honza, který 3x zakončil náš rychlý protiútok v době, kdy byl stav na vážkách. A pochválit musím i Rexe, který překonal bolest nakopnutého svalu a do druhého zápasu nastoupil.
Výhrou jsme trochu smazali dojem z našeho výkonu v prvním zápase. Ale do našeho ideálu jsme měli hodně daleko.