Kadeti U17 - OP

2015-03-22 10:06:42
21.03.2015 BK Krnov U17 - TJMEZ Mohelnice/Olomouc 51:39 (9:13, 21:18, 33:34)
Sestava:Choma Daniel 14bodů (trojky: 0, TH: 0/1, fauly: 2), Kortiš Vojtěch 14bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 3), Janalík Jan 8bodů (trojky: 0, TH: 0/2, fauly: 2), Suchánek Michal 8bodů (trojky: 0, TH: 0/2, fauly: 2), Petr Pospíšil 5bodů (trojky: 0, TH: 3/4, fauly: 3), Čepek Richard 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Kopecký Jan 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Kočí Karel 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Sukup Petr 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0)
DSC_0520 kopie.jpgDo dvojutkání s Mohelnicí jsme vstupovali s cílem odčinit dvě naprosto zbytečné porážky, když jsme se tam nechali rozhodit jak psychicky tak i fyzicky. Ale nyní byla situace jiná, kluci nastupovali na hřiště plní odhodlání zvítězit. Ale bylo jim to potřeba "nalít" do hlavy, protože před zápasy zjistili, že naše hlavní opora Richard nepřijde. Bez něj jsme ještě nevyhráli a tak bylo nutno kluky správně namotivovat. Na hřišti jim to ale trochu trvalo, než se rozehráli do správné provozní teploty. Trvalo to celou úvodní čtvrtinu. To jsme praktikovali nový způsob obrany na klíčového rozehrávače hostů. I když jsme dostali celkem laciné koše, ten hlavní úkol splnil dobře Michal, jenž svého soupeře vymazal z palubovky a dodal nám impulz do dalších minut. Pak jsme už přešli na osobní obranu, která nám přinesla kýžené vedení, kdy se o body starali Vojta s Danem. Ve třetí čtvrtině jsme už trochu šetřili opory a pravidelně je střídali. Ale tím pádem poklesla naše efektivita v útoku. Opět jsme čtvrtinu prohráli o 4 body a vyloženě jsme nechali přejít soupeře do vedení. Nedokázali jsme si pohlídat poslední vteřiny čtvrtin, kdy jsme vždy dostali koš či dokonce koš s faulem a následně proměněnou šestkou. To bylo celkově 7 bodů v posledních třech vteřinách čtvrtin. To se nám příště nesmí stát!!! Ale do poslední osmiminutovky jsme vstoupili se zónovou obranou, vysunutou na střelce. Ta šlapala na 100% a nepovolila hostům ani jeden bod. Následných sedm a půl minuty jsme vyhráli 18:0 a bylo vymalováno. Hosté jen snížili po našich chybách trojkou a košem za rozhodnutého stavu.