Kadeti U17 - OP

2015-04-13 16:13:35
10.04.2015 BK Krnov U17 - BK Spartak Uherský Brod 19:27 (4:2, 10:5, 11:17)
Sestava:Kortiš Vojtěch 8bodů (trojky: 0, TH: 2/5, fauly: 2), Janalík Jan 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Choma Daniel 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Čepek Richard 3bodů (trojky: 0, TH: 1/2, fauly: 1), Klíma Richard 0bodů (trojky: 0, TH: 0/4, fauly: 5), Kopecký Jan 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Kočí Karel 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Sukup Petr 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 3)
DSC_0543 kopie.jpgPo vyčerpávajícím prvním zápase jsem vůbec nepředpokládal, že bychom mohli stejný výkon zopakovat. Ale soupeř se nestačili divit. Nepustili jsme ho vůbec k ničemu. To co jsme předváděli v obraně jsme ještě nikdy předtím nedokázali. Hosté neměli komu přihrát, zahazovali míče do autu nebo jsme jim míč vyráželi z rukou. A výsledek čtvrtiny je toho důkazem. Stav 4:2 se jen tak nevidí a to i tehdy, když hrajeme s druhým týmem tabulky. Ještě druhou čtvrtinu jsme měli jasně pod kontrolou (6:3). Obrovská škoda neproměněných šancí, kterých jsme měli opravdu málo. kdybychom vedli vyšším rozdílem, možná bychom soupeře přehráli. Ale tak jsme mu dávali šanci nás dotáhnout. A to se stalo ve druhé polovině III/IV. Úplně jsme odešli střelecky, kdy jsme dali jen jedinou šestku. Takže jsme nechali iniciativu hostům. A ti už šanci nepustili. I když šance tu byla, kdy hned v první minutě IV/IV jsme srovnali na 17:17. A měli jsme další šance zápas otočit. Ale síly už ubývaly a definitivu nám dalo vyfaulování se Ríši Klímy, který byl naším pilířem obrany. Za jeho nepřítomnosti nám soupeř dal dalších 10 bodů, na které jsme už nedokázali dopovědět. Opět velká škoda. Tento zápas se dal vyhrát i v této sestavě. Ale nemáme střelce z dálky, abychom donutili protivníka otevřít více obranu. A k výhře bychom potřebovali i trochu štěstí v zakončení, kdy se nám střely z nájezdů vykroutili z obroučky. Možná se už taková šance nevyskytne, protože soupeř nás už nepodcení. Ale dali jsme do toho všichni všechno a to se cení...