Muži - OP

2015-04-20 11:59:45
17.04.2015 BK Krnov Muži - VSK VŠB Ostrava B 69:58 (16:18, 29:36, 59:40)
Sestava:Vidlička Adam 12bodů (trojky: 1, TH: 3/4, fauly: 3), Janovský Václav 11bodů (trojky: 1, TH: 2/2, fauly: 3), Čarnecký Marian 11bodů (trojky: 2, TH: 3/3, fauly: 3), Siegfried Jiří 11bodů (trojky: 1, TH: 0/0, fauly: 0), Velčovský Jan 10bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Rumian Adam 8bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Sýkora Ondřej 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Matiaško Ján 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Adámek Vojtěch 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Zápalka Tomáš 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0)
Oproti minulému domácímu zápasu se do sestavy vrátili Velčovský, Rumian, Matiaško a Siegfried, což bylo na našem výkonu znát. První čtvrtina byla celkem vyrovnaná, ale paknám hosté utekli na rozdíl devíti bodů (23:32).Ale byla to teprve 5.minuta druhé části zápasu, takže bylo dostatek času s tím něco udělat. A podařilo se. Vynikající výkon v obraně mladých hráčů Vidličky a Siegfrieda, kteří doslova vymazali své protivníky z hřiště nám umožnilo dostávat se do rychlých protiútoků. Ty jsme zakončovali s bravurou a čtvrtinu jsme vyhráli neskutečným skórem 30:4. Ještě další čtyři minuty se nám dařilo navyšovat rozdíl skóre (67:40), ale po vystřídání naše hra dost upadla. Hosté toho využili ke konečnému snížení, když posledních 6minut vyhráli 20:2.