Mladší minižáci U12 - OP

2015-10-11 10:56:38
10.10.2015 TJStart Havířov - Žáci U15 28:57 (4:14, 13:36, 21:51)
Sestava:Zdráhal Marek 17bodů (trojky: 0, TH: 3/8, fauly: 0), Palička Albert 12bodů (trojky: 0, TH: 2/2, fauly: 2), Štěpán Ondřej 10bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Bogáč Petr 6bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Binar Jan 4bodů (trojky: 0, TH: 2/2, fauly: 0), Sikora Jan 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 3), Bajtek Václav 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Šlachta Daniel 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Žida Samuel 2bodů (trojky: 0, TH: 2/2, fauly: 2), Povolný Karel 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Grigor Jan 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Sasýn Jan 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0)
DSC_0092 kopie.jpgVe druhém, odvetném zápase jsme udělali jednu podstatnou změnu v tom, že jsme nasadili na lepší pětku domácích tu naši, aby změřily síly proti sobě. Hlavně nám vyšel vstup do zápasu, kdy kluci získali obranou míče na soupeřově polovině a hlavně proměnili své šance. Vedení o 10 bodů jsme drželi do poloviny druhé čtvrtiny. Pak se Markovi podařilo ubránit "hvězdu" domácích a sami s Berťou dali 9 košů po sobě. Náš náskok narostl až na 36:9, což zápas rozhodlo. Poté už jsme jen kontrolovali hru a nechali více zahrát i ostatní hráče. Také proto vyhrál soupeř poslední čtvrtinu 7:6. Ostatní byly naše a tak jsme dosáhli kýženého cíle. Kluci měli obrovskou radost z první výhry, kterou jsme pak oslavili v opavském "Mekáči".