Junioři U19 - OP

2015-10-11 11:08:28
10.10.2015 BK Krnov U19 - BK Spartak Uherský Brod 68:35 (21:16, 37:19, 49:22)
Sestava:Zápalka Tomáš 21bodů (trojky: 3, TH: 2/2, fauly: 0), Chudoba Miroslav 10bodů (trojky: 1, TH: 1/4, fauly: 3), Durišík Jiří 9bodů (trojky: 1, TH: 0/0, fauly: 3), Gazdík Adam 8bodů (trojky: 2, TH: 0/2, fauly: 2), Klíma Richard 6bodů (trojky: 0, TH: 0/2, fauly: 4), Dratnal Martin 5bodů (trojky: 1, TH: 0/0, fauly: 1), Krupinský Jaroslav 5bodů (trojky: 1, TH: 0/0, fauly: 0), Mezírka Mikuláš 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Stanovský Jakub 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0)
IMG-20151011-WA0003 kopie.jpgV prvním zápase s nebezpečným soupeřem se projevila fyzická převaha našich hráčů. Protože hrají společně junioři s kadety, byli jsme v jiné "váhové" kategorii než hráči Brodu. Ti však byli vyšší než my. Hosté drželi krok především v první čtvrtině, ale nezvládli tu následující. Tu jsme vyhráli 16:3 a o zápasu bylo rozhodnuto. Také díky přesné střelbě trojek, kterých jsme dali 9. Dobrá obrana dostala za druhou a třetí čtvrtinu jen 6 bodů, což je vynikající výsledek. Až v závěru jsme povolili hostům trochu korigovat skóre osmi body po sobě.